אודותינו

הלו היא החברה המובילה בישראל בתחום חוויית המשתתף. אנחנו מציעים שירותי בניית קהילה ועובדים עם הגופים הגדולים בישראל במתן שירותי ייעוץ, איתור והפקת תוכן מכל סוג ולכל סוג של קבוצה או קהילה.

הלו היא בית לפרפורמרים מסוגים שונים שמייצרים תוכן פרונטלי (אונליין ואופליין) במגוון נושאים ותחומים. אנחנו משדכים בין קבוצות שונות ליוצרים, מרצים ומנחים בהתאם לצורך והמאפיינים הספציפיים של כל קבוצה. המומחיות שלנו היא חוויית המשתתף והיכולת להביא את הקבוצה למקום האידיאלי באמצעות התוכן המדויק לה.

מלבד מגוון רחב של מרצים ואנשי מקצוע, יש לנו ידע עשיר על בניין, גיבוש והפעלת קבוצות. הלו עומדת מאחורי כמה מהקהילות הגדולות בישראל ומספקת שירותים לחברות המובילות במשק.

צרו קשר עוד היום כדי לגלות מה אנחנו יכולים להציע לארגון שלכם.

img-3
1Untitled-1

הלו עובדת במודל קהילתי, החל בצוות, דרך קהילת המרצים שלנו וכלה במועדון הלקוחות האקסלוסיבי של החברה. איכויות החברה באות לידי ביטוי בתוכן שהיא מספקת כמו גם במחירי השירותים השונים.

החברה הוקמה ב-2018 על ידי אייל אקרמן, יזם ואיש תוכן, לאחר שנים של עבודה אינטנסיבית מול חברות מכל הסוגים, ארגונים ללא מטרות רווח, ארגונים ממשלתיים ואנשי תוכן למיניהם. אייל הוא מייסד ומנהל בדימוס של “תשתית” – אחד ממרכזי ההכשרות הפוליטיים הגדולים בישראל. ממייסדי “התעוררות בירושלים” ו-“ישראל חופשית”, מייסד ומנכ”ל חברת “ונקו” בעברו והיום מנכ”ל המרכז וחבר מועצת העיר תל אביב-יפו.