אודותינו

הלו היא החברה המובילה בישראל בתחום חוויית המשתתף. אנחנו מציעים שירותי בניית קהילה ועובדים עם הגופים הגדולים בישראל במתן שירותי ייעוץ, איתור והפקת תוכן מכל סוג ולכל סוג של קבוצה או קהילה.

לחברה שלנו מגוון רחב של מרצים מהשורה הראשונה, אנשי מקצוע בשלל תחומים וידע עשיר על בניין, גיבוש והפעלת קבוצות. הלו עומדת מאחורי כמה מהקהילות הגדולות בישראל ומספקת שירותי איתור ותיאום תכנים ופעילויות לחברות המובילות במשק.

מאגר המרצים והמנחים שלנו הוא אחד מהרחבים שקיימים היום בשוק ומתרחב כל הזמן. אנחנו עובדים בארץ ובחו”ל על מנת למצוא ולדייק את קהילת נותני השירות שלנו ואת איכות ההרצאות, סדנאות ופעילויות שאנחנו מציעים לעובדים וקהילות. הלקוחות שלנו נחשפים באופן שוטף למגוון של מרצים ואנשי תוכן חדשים וכן זוכים לקדימות בפניות לסלבריטיז ואנשי שם בתחומם מכל העולם.

צרו קשר עוד היום כדי לגלות מה אנחנו יכולים להציע לארגון שלכם.img-3
1Untitled-1

הלו עובדת במודל קהילתי, החל בצוות, דרך קהילת המרצים שלנו וכלה במועדון הלקוחות האקסלוסיבי של החברה. איכויות החברה באות לידי ביטוי בתוכן שהיא מספקת כמו גם במחירי השירותים השונים.

החברה הוקמה ב-2018 על ידי אייל אקרמן, יזם ואיש תוכן, לאחר שנים של עבודה אינטנסיבית מול חברות מכל הסוגים, ארגונים ללא מטרות רווח, ארגונים ממשלתיים ואנשי תוכן למיניהם. אייל הוא מייסד ומנהל בדימוס של “תשתית” – אחד ממרכזי ההכשרות הפוליטיים הגדולים בישראל. ממייסדי “התעוררות בירושלים” ו-“ישראל חופשית”, מייסד ומנכ”ל חברת “ונקו” בעברו והיום מנכ”ל המרכז וחבר מועצת העיר תל אביב-יפו.