אוריאל יקותיאל

פרפורמר בולט, שחקן, יוצר ודמות להטבית מוכרת.

תל אביב יא חביבי תל אביב זה קודם כל אוריאל. מי שהפך להיות הפנים של ישראל היפה, החופשית והתל אביבית בסדרת מופעים מרגשת, מטלטלת ונוגעת ללב.

Untitled-1_0007_השראה Untitled-1_0008_בידור Untitled-1_0005_חברה Untitled-1_0006_פוליטיקה Untitled-1_0001_VIP-THICK Untitled-1_0010_תקשורת

Untitled-1_0001_שרון גונן_0040_אוריאל יקותיאל

הרצאות

אמן פרפורמנס מהמובילים והמוכרים בישראל בערב קברט מיוחד במינו. תוך כדי שימוש בסיפור החיים האישי והמרתק שלו, ובסגנון ההופעה הייחודי לו, נאמברים מוזיקלים, רקדנים, חילופי תלבושות וכל מה שנוצץ, אוריאל מדבר על המאבק של כולנו להציג את החיים שלנו כלפי חוץ ולהיות כלואים ב”תדמית” שלנו. במציאות שבה הערכים הכי חשובים נהיו יופי, עושר ופרסום, והמדדים הכי חשובים הם הטייטל שלנו בעבודה או כמות העוקבים שיש לנו באינסטגרם, איך אנחנו מוצאים מי עדיין נמצא מאחורי כל זה? לא מעמיד פנים הוא מופע מהנה, מבדר, מוזיקלי ומשמח, שגם יגרום לקהל להתסכל על החיים באור קצת שונה.
הפרפורמר אוריאל יקותיאל במופע סטנד-אפ מוזיקלי, על החיים שמאחורי הנצנצים ותכניות הטלויזיה. בואו גלו מי מסתתר מאחורי המסיכות הצבעוניות, ואולי בדרך, תזהו משהו מעצמכם. 45 דקות מצחיקות, מרגשות ומרימות, המופע צולם באיכות HD ,עם סאונד מושלם, נערך והותאם לחווית צפייה מושלמת בזמן הקורונה. צפייה אישית מהבית, או שידור לכל החברה!
היי, אני אוריאל, בן 31 מתל אביב. ואני אוהב להופיע. מאוד. אפילו אני קצת מכור ללהופיע. וזה כנראה אף פעם לא ישתנה. והאמת? אני גם מקווה שלא. אני אוהב לשמח ולבדר אנשים, וגם לפעמים אני אוהב פשוט להיות לבד. אני אוהב לעמוד מול קהל של אלפים. אבל אחד על אחד, אני לא זוכר מתי היה לי דייט שלישי עם מישהו בחיים. עובדים על זה.. לפעמים אני אוהב לשים עקבים ובגד גוף צמוד ומחוך, ולפעמים בא לי לשבת שלושה ימים על הספה ולאכול גלידה כמו בהמה, ובחורף אני לא תמיד מתקלח כל יום. אני אוהב גם להיות מצחיק וגם להיות אדם ביקורתי וחושב. אני גם נשי וגם גברי, גם עקבים וגם שפם, גם מזרחית וגם ביונסה, אני גם יתום, וגם יודע שיש לי את הגב הכי חזק בעולם. אני גם וגם וגם, ואני לא מעמיד פנים.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

בנצי גורן

נווד, מדריך טיולים ומספר סיפורים מקצועי

חיים שפיר

מפתח משחקים, ממציא הטאקי

אמוץ הררי

מומחה קידום אתרים (SEO)

טל שורר

עיתונאי ומנחה ישראלי, עורך חדשות הספורט וכתב טכנולוגיה של חדשות 13

הזמנת הרצאה

לאן לשלוח לך את ההצעה?

איך אפשר לעזור?