אורלי ארד

נטורופטית ופסיכולוגית של מזון

שמעתם פעם על פסיכולוגית של מזון? כנראה שלא, כי אורלי היא לא פסיכולוגית של האוכל היא פסיכולוגית של בני אדם מול האוכל. אם גם אתם אוכלים עם העיניים במקום להקשיב לבטן, ממשיכים לנשנש גם אחרי שאמרתם די, אם גם הגוף שלכם כבר לא מתמודד כמו פעם עם ארוחות חג גדולות- אל חשש אתם לא לבד. תכירו את אורלי ארד; לאורלי יש מטרה אחת בלבד, לקרב אתכם לצלחת האוכל שלכם. אורלי מאמינה שרק מתוך הסתכלות קרובה והיכרות עמוקה עם המזון שלנו נוכל לחיות בריא ולרזות. אורלי היא נטורופתית עם רקע בפסיכולוגיה ואת העושר של הידע שלה בשני העולמות האלו היא מזקקת לחופן תובנות מניסיון רב שנים. ההרצאות שלה הן מקבץ הנחיות וכללי אצבע שיעזרו לכל אחד ואחת לחיות עם אוכל בשלום ובשמחה.

Untitled-1_0002_כלים-ומיומנות

Untitled-1_0029_אורלי ארד

הרצאות

משפחה טבעונית – האם זה אפשרי? איך מגדלים ילדים טבעוניים? איך להתנהל בסביבה שאינה טבעונית? מה לאכול? על מה להקפיד? מה להגיד לסבתות? וכל מה שצריך לדעת על אורח החיים הטבעוני. טבעוני ובריא, האמנם? על מה להסתכל בבדיקות הדם? מה יש בתוך מוצרי המדף הטבעוניים? איך לבחור ולברור את המוצר הבריא יותר עבורי? על מה לוותר? ועוד.
תזונה למניעת סכרת ולחולי סכרת – מחלת הסכרת הפכה למגפה, נזקיה קשים וכרוניים, תזונה בריאה ומתאימה, יכולה למנוע ואף לרפא את המחלה. ההרצאה כוללת את כל ההיבטים של המחלה, החל מהסיבות ועד לאפשרויות הריפוי, באמצעות תזונה, פעילות גופנית וצמחים. פופקורן מעופש וכוח רצון חלש – איך לאכול פחות מבלי להרגיש, מה בסביבתנו גורם לנו לאכול יותר ממה שאנחנו רוצים? מה גורם לנו להתחיל לאכול ומה גורם לנו להפסיק לאכול? * בתיאום מראש ניתן גם לשלב הכנת אוכל והדגמה פרקטית בסדנאות ייחודיות למשתתפים.
במספר הרצאות מלאות הומור וחן אורלי תסביר לכם למה המוח שלכם כל כך רעב ורוצה יותר ממה שהוא צריך באמת. היא תעזור לכם להתמודד עם אכילה בררנית של ילדים או להחליט מה כן ומה לא בריא לאכול בתזונה טבעונית. בין אם אתם הורים, צעירים או בני גיל הזהב – לכוווולם יש מה ללמוד מאורלי על אכילה נכונה ומאוזנת ואורח חיים בריא יותר. אורלי היא מומחית בחיבור בין אנשים לצלחת שלהם וההרצאות שלה מעניקה כלים לחיים בריאים יותר והבנה מעמיקה של התנהגויות לא מודעות של בני אדם סביב אוכל .

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

ורד סגל גרייבר

ורד היא האישה ששינתה את פני הגירושין בישראל

חנה בית הלחמי

יועצת שיווק ואסטרטגיה, מנחת קבוצות ומאמנת ארגונית-מגדרית

רועי שוורץ תיכון

כלכלן ישראלי מוביל ומייסד חברת התחבורה "נוע תנוע"

אלמוג בוקר

כתב חדשות 13 בדרום ומרצה במכללת ספיר

הזמנת הרצאה

לאן לשלוח לך את ההצעה?

איך אפשר לעזור?