אלון גל

הקואוצ'ר הכי מפורסם בישראל, מגיש תוכניות טלוויזיה, שדרן, מוזיקאי וסופר.

אייקון אייקון אייקון

מה הדברים שהכי מציקים לך בחיים? מה הדבר שהבטחת לעצמך להשיג ולא השגת מעולם? אלון גל, הקואוצ’ר הכי מפורסם בישראל, הוא המנכ”ל והבעלים של חברת “תות”- חברת האימון והייעוץ המובילה בישראל. כבר שנים ארוכות אלון מלווה אלפי אנשים, משפחות וארגונים להצלחה ולהגשמת השאיפות הכלכליות והאישיות שלהם. עכשיו גם אתם יכולים.
אלון גל
את אלון גל לא באמת צריך להציג, הוא הרי “המאמן הלאומי”. כבר שנים שהוא מוביל אנשים ועסקים גדולי כקטנים להצלחה, בטלוויזיה ובחיים האמיתיים. בין לקוחותיו הבולטים אפשר למצוא את אל על, אינטל, בנק הפועלים, משטרת ישראל, גוגל ומשרדי ממשלה. לאלון יש מרכז הכשרות שמזניק אנשים פרטיים להצלחה והוא מגיש ואורח קבוע במדיה בהגשת תוכניות בתחומי ייעוץ פיננסי וצרכנות נבונה, הבולטות שביניהן: “משפחה חורגת” (רשת), אשר שודרה במשך 6 עונות, ותוכנית הייעוץ השבועית שלו ברדיו 103FM המשודרת מאז 2010 וזוכה לפופולריות גבוהה. ההרצאות של אלון חושפות בדרכו הכריזמטית את עקרונות ההצלחה, העוצמה, המנהיגות, כיצד להגיע לעצמאות כלכלית? ואיזה כוחות על טמונים בכל אחד ואחת מאיתנו.

הרצאות

כולנו רוצים להגיע הכי רחוק שאנחנו מסוגלים, להיות הכי טובים מסוגנו, רוצים להגשים את מה שאפשרי עבורנו, לחיות את מירב האפשרויות שלנו. בצדק! למה להתפשר על פחות? בואו ליצור פריצת דרך – בהרצאה שבה ייחשפו שלושת כללי ההצלחה שלי ותגלו כיצד אתם יכולים לעקוף את המגבלות של עצמכם, להשיג את היעדים שלכם וליצר חיים של שפע. ההרצאה מציגה מתודה מדויקת היוצרת מסלול הצלחה אמיתי. התהליך הוא סובייקטיבי השיטה אובייקטיבית, אבל המסקנה היא אחת.
איך אדם הופך את החיים שלו לחיים יותר מצליחים בעיני רוחו או בתוצאות שלו? אדם מצליח הוא לאו דווקא האדם שכל מה שהוא עושה מצליח לו. מטרת ההרצאה – מיקוד בעשייה נחושה ועקבית שאינה מותנית בתוצאות. לאורך ההרצאה “ניגע” בחוויית הכישלון, התסכול והפחד של האדם בלשמוע “לא”, ומכאן כיצד עליי להניע את עצמי לעשייה מחודשת ברגעים אלו וכיצד ליצור לעצמי את סטטיסטיקת ההצלחה האישית והמקצועית שלי.
מנהיג הוא אדם הרותם את סביבתו לעשייה ויוזמה ויוצר תוצאות יוצאות מגדר הרגיל. מנהיגים מגיעים מכל הצבעים, העדות, הגילאים וכדומה. המכנה המשותף לכולם הנו האמונה האישית והיכולת לבטא אמונה זו באמצעות תקשורת מצויינת. במהלך סדנת המנהיגות תתאפשר למשתתפים היכולת לזהות את מוקד העוצמה האישי, הכלים להטמעת הדוגמא האישית, הכשרה בבסיסי התקשורת בהם משתמש המנהיג ע”מ ליצור הבדל בסביבתו, כלים מעשיים לניהול משברים והובלה.

הזמן הרצאה

מרצים נוספים

קיי לונג

דראג קווין פופולארית

דפני ליף

אקטיביסטית, האישה מאחורי המחאה החברתית הכי גדולה בהיסטוריה של מדינת ישראל

ירון ברובינסקי

שחקן ומנחה ישראלי

דרור שדות, רותי קליין וסתיו ארנון

אקטיביסטיות, הנשים מאחורי מחאת הנשים הישראלית הגדולה בהיסטוריה

הזמן הרצאה

איך אפשר לעזור?