אסתי סגל

כתבת דיגיטלית בכאן 11

אייקון אייקון אייקון

מהמקומות הנמוכים ביותר, עם רגל אחת, ללא משפחה ומתוך התמכרות למשככי כאבים, אסתי הצליחה להרים את עצמה בסיפור מעורר השראה שקשה להאמין לו. היא כתבת דיגיטלית בכאן 11, מטיילת בכל העולם ומרצה על הסיפור יוצא הדופן שלה
אסתי-סגל_optimized
ב-27 שנים שאסתי חיה בעולם, היא הספיקה המון. לטוב ולרע. אסתי נולדה למשפחה חרדית מבני ברק. בגיל 16 חלתה בסרטן העצמות, והחלימה. יצאה בשאלה, ברחה מהבית וגרה ברחוב. שנים עם נכות וקביים כתוצאה מהסרטן לא הפריעו לה לטייל בכל העולם, לבד. אסתי נשארה עם כאבים קשים שגרמו לה להתמכר לאופיאטים, להישאב למערבולת של רגשות אשם, ושנאה עצמית. היא ניסתה להתאבד פעמיים. אבל אז, כשהיה נראה שאין יותר תקווה לחיים טובים, כשהייתה בנקודת השפל הנמוכה ביותר, אסתי החליטה לבחור אחרת. להסתכל לפחד בעיניים ולהגיד לו, נגמרה התקופה שאתה זה שמחליט, מעכשיו אני לוקחת את המושכות לרגליים. למרות שזה לא היה קל, היא הצליחה. אסתי חזרה להתנהל בעולם עם פרוטזה באופן עצמאי. נגמלה בכוחות עצמה והרימה את עצמה מהקרשים. היום היא עושה ספורט אתגרי, מטיילת באופן קבוע, עובדת בכאן דיגיטל, מנחה פודקאסט בשם “כנגד כל הסיכויים”, כותבת ספר ביוגרפי וגוללת את סיפור חייה בהרצאה מעוררת מחשבה ומלאת הומור.

הרצאות

הרצאה מרגשת ומעוררת מחשבה, מלאה בהשראה והומור. שעה בה אסתי מספרת את סיפור חייה. כיצד לקחה את עצמה מהמקום הנמוך ביותר לחיים מלאי עשייה, אקסטרים וצחוק.

הזמן הרצאה

מרצים נוספים

קיי לונג

דראג קווין פופולארית

דפני ליף

אקטיביסטית, האישה מאחורי המחאה החברתית הכי גדולה בהיסטוריה של מדינת ישראל

ירון ברובינסקי

שחקן ומנחה ישראלי

דרור שדות, רותי קליין וסתיו ארנון

אקטיביסטיות, הנשים מאחורי מחאת הנשים הישראלית הגדולה בהיסטוריה

הזמן הרצאה

איך אפשר לעזור?