גיל לחוביצר

טייס

מופע סוחף שכולו תעופה, אהבת הארץ והחי! ארצנו הקטנטונת והיפה היא ציר נדידה עולמי ומרכזי לבעלי כנף. כמיליארד עופות חולפים מעלינו מדי שנה ומקשטים את השמיים והטבע במראות נדירים ועוצרי נשימה. במקביל, כלי טייס מכל הסוגים, החולקים עם הציפורים את השמיים, הם מכשול לא פשוט ומסוכן מאוד לשני הצדדים! הקונפליקט שבין הטבע ועולם התעופה הוא תופעה מרתקת המציבה אתגרים יוצאי דופן עמם נאלצים טייסים להתמודד מדי יום.
גיל לחוביצר
גיל, מומחה לתעופה בעל אלפי שעות טיסה וחובב ציפורים מושבע יקח אתכם ל”טיסה” בשמי ישראל בה תדברו על אהבת הארץ והחי, תתבוננו בציפורים וביכולותיהן המופלאות ותבינו את הסכנות הטמונות בקונפליקט שבין הטייס לבעלי הכנף. תכירו רעיונות מדהימים שיצר האדם על מנת לשמור על ציפורים, על כלי הטייס ועל הטייסים. הכל בשילוב תמונות וסרטים נדירים מתא הטייס, שיאפשרו לקהל להתרגש ולחוש את האתגר בעצמו.

הרצאות

חוויה מרתקת, מסקרנת ומופלאה אודות הקונפליקט המדהים והמיוחד המתרחש מעלינו מדי יום מנקודת מבטו הייחודית של טייס. עם המבוגרים נעמיק בשיח, בנתונים ואפילו טיפה פיזיקה מעשית, ואילו עם הילדים נעוף ונתרגש מהחי ומעוצמת כלי הטייס, מיופיה של הארץ מלמעלה ועוד.

הזמן הרצאה

מרצים נוספים

פאולה רוזנברג

מגישת טלוויזיה ומנחה לדימוי גוף חיובי

יעל ארד

אחת מהג'ודאיות הישראליות הטובות ביותר בכל הזמנים.

מייסלון חמוד

בימאית מוערכת "לא פה לא שם"

ישכר זלמנוביץ

כתב פרלמנטרי, תחום הכנסת ועבודת הממשלה ברדיו קול ברמה

הזמן הרצאה

בשליחת הודעה זו אני מאשר/ת להלו- המרכז למרצים וסדנאות לשלוח אליי הצעות רלוונטיות בתחום המרצים והסדנאות

איך אפשר לעזור?

בשליחת הודעה זו אני מאשר/ת להלו- המרכז למרצים וסדנאות לשלוח אליי הצעות רלוונטיות בתחום המרצים והסדנאות