דני אור

מנכ"ל headstart ו-giveback

בשיא משבר הקורונה, בחרו עשרות אלפים ישראליים להעביר את המענקים הממשלתיים שקיבלו – לכאלה שבאמת צריכים אותם, אולי אפילו יצא לכם לשמוע על ‘תעביר את זה הלאה’ – הפרויקט של ‘הצינור’ שעלה ב-giveback, גייס למעלה מ-18 מיליון שקלים והסעיר מדינה שלמה. אז מה הבשורה החדשה של עולם מימון ההמונים בשנים האחרונות? בשתי מילים – תרומה וקהילה.

אייקוןאייקון

דני אור

הרצאות

על מאחורי הקלעים של עולם מימון ההמונים מבוסס התרומות ועל הגיוסים המרתקים שריגשו גם אותנו, מפי דני אור מנכ”ל headstart ו-giveback.
קבוצת headstart הוקמה ב2011, במטרה לאפשר לקהל הרחב לקחת חלק במיזמים יצירתיים ועצמאיים, והביאה לישראל את בשורת מימון ההמונים עם הקמת אתר headstart ולאחר מכן את בשורת מימון ההמונים המבוסס תרומות עם עלייתו של אתר giveback לאוויר. המטרה העיקרית היא ליצור יחד מציאות טובה יותר, בעוד שלכל רעיון או מיזם – יש מקום. עמותות, גופים ויזמים פרטיים כבר גייסו ב-giveback מאות מיליוני ש”ח ובכך ייצרו קהילה סביב מטרה משמעותית משותפת. בזכות גיוסי התרומות, רקמו עור וגידים מיזמים ורעיונות שהפכו את המציאות של כולנו לטובה בהרבה יותר. giveback זה הרבה מעבר לתרומה, זה עולם מרתק שממש כדאי לכם להכיר.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

ינון טגנר

מייסד פרויקט 21, לשעבר מנהל דיפלומטיה ציבורית במשרד רוה"מ

לינדה ששון

יועצת עסקית, קמפיינרית, כותבת ואקטיביסטית

דפני ליף

אקטיביסטית, האישה מאחורי המחאה החברתית הכי גדולה בהיסטוריה של מדינת ישראל

רמי לבני

עיתונאי וחוקר תרבות

הזמנת הרצאה

לאן לשלוח לך את ההצעה?

איך אפשר לעזור?