ד"ר רם פרומן

היסטוריון, משפטן, איש עסקים ואקטיביסט בולט.

שמעתם על ההדתה במערכת החינוך? ובכן, ד”ר רם פרומן הוא האיש שבזכותו שמעתם על התופעה. אחרי שפרומן הצליח בגדול, כהיסטוריון, משפטן, דוקטור ויזם הייטק מבוסס, הוא החליט להקדיש את זמנו ומרצו לעתיד החברה הישראלית. ב- 2011 הקים פרומן את “הפורום החילוני” שהפך לאחד הארגונים המשפיעים בישראל בתחום הדת והמדינה, ולפני כשנתיים הוציא את ספר הביכורים שלו “הדרך החילונית”. רם מרצה על דת ומדינה מזווית שלא הכרתם ועל יזמות הייטק מזווית שרוב הציבור לא מכיר.

Untitled-1_0005_חברה Untitled-1_0003_טכנולוגיה Untitled-1_0006_פוליטיקה

רם פרומן

הרצאות

האם החילונים במדינת ישראל, למרות גודלם כמגזר וכוחם הכלכלי, מפסידים כל הזמן? האם הם אכן חסרי אונים כלפי המדינה שהופכת מול עינינו כל יום לדתית יותר וליברלית פחות? אם כן, למה זה קורה? ד”ר רם פרומן בהרצאה פוקחת עיניים על יחסי הדת והמדינה , חרדים מול חילונים בישראל של המאה ה-21.
האם כל אחד יכול להפוך ליזם היי טק? אילו תכונות נדרשות מיזם היי טק, והאם ניתן לבנות את התכונות האלו? איך נראים חייו של יזם היי טק? איך הוא אמור לתפקד בסביבה של שותפים, עובדים, משקיעים, לקוחות, ספקים, משפחה… מה ניתן ללמוד מקורותיהם של יזמים אחרים שהצליחו ובעיקר מאלו שנכשלו? ד”ר פרומן מסתובב עם יזמי היי טק כבר מעל 20 שנה. הוא קיבל מצגות מהם והשקיע בהם כמנהל קרן הון סיכון, ליווה אותם כעורך דין, ישב במעל 30 דירקטוריונים איתם, נקשר בנפשו לרבים מהם והסתכסך עם אחרים, חגג איתם באקזיטים והזיל איתם דמעה כשנאלצו לסגור חברות שנכשלו. כעת הוא מסנתז את כל הניסיון שנצבר על ידיו לתוך הרצאה אחת על יזמים ויזמות בעולם הייטק.
ד”ר פרומן הוא היסטוריון ומשפטן, מנהל קרנות הון סיכון ופעיל חברתי בולט בתחומי הדת והמדינה בישראל. רם הוא היו”ר המייסד של תנועת “הפורום החילוני” ובמקביל לעיסוקיו כמשקיע בעולם ההייטק הוא עוסק יום יום בסוגיות לאומיות ובקשרים בין המגזרים השונים בחברה הישראלית והוא כנראה אחד האנשים המקושרים והמשפיעים ביותר בחברה האזרחית והפוליטית של ימינו. ההרצאות של רם מרתקות, מקוממות לעיתים, מצחיקות לפרקים ותמיד מעשירות את המאזינים בהבנה וידע עמוק ומשמעותי על נושאים שרובנו לא עוסקים בהם ביומיום שלנו.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

עדי אביטל קוז'קרו

מנהלת מיתוג מעסיק וחוויית עובד

חנה בית הלחמי

יועצת שיווק ואסטרטגיה, מנחת קבוצות ומאמנת ארגונית-מגדרית

גיא אבני

מטפל פסיכולוגי ומומחה לחשיבה חיובית.

פרופסור דוד פסיג

עתידן, ראש המעבדה למציאות מדומה באוניברסיטת בר אילן

הזמנת הרצאה

לאן לשלוח לך את ההצעה?

איך אפשר לעזור?