הילל קוברובסקי

יועץ סייבר, מומחה חדשנות ועתידנות. מרצה באוניברסיטת בר אילן.

Untitled-1_0003_טכנולוגיה Untitled-1_0002_כלים-ומיומנות

איזה כישורים כדאי לפתח היום כדי להישאר רלוונטיים כשנתחרה מול בינה מלאכותית? תשאלו את הילל. הילל הוא מאגר ידע בלתי נדלה; עתידן , חוקר ומנתח טרנדים ומגמות טכנולוגיות , אשף סייבר ומומחה בשיווק של חברות טכנולוגיות. הוא מרצה קבוע באוניברסיטת בר אילן, מדריך דירקטורים בחברות ביטוח וקרנות השקעות, מלמד מנהלי בנקים ויזמי הייטק, ועכשיו הוא זמין לעמוד על במות חדשות כדי ללמד כל אחד בדרכו האופיינית, מלאת ההומור, על האתגרים וההזדמנויות שצופנים בתוכם עולם הסייבר והטכנולוגיה.
Untitled-1_0020_הילל קוברובסקי
למעלה מ-20 שנה שהילל מייעץ לבכירי המשק ומרצה בפני דור העתיד על השפעות ההתפתחות הטכנולוגית על עתיד האנושות. הילל קוברובסקי חי, נושם וחולם סייבר והוא עונה על השאלה מה אנחנו מפסידים במרוץ של האנושות אחרי החדשנות הטכנולוגית? ומה תהיה ההשפעה של הפיתוחים החדשים על האנושות, המשפחה, הזוגיות, הכסף, האמונה דתית והבריאות שלנו? העתיד הרי כבר כאן, לנו נשאר רק להסתגל אליו ומהר ככל האפשר.

הרצאות

בעולם שבו התלות שלנו ברשת האינטרנט מהווה כר פורה ומגרש משחקים אידיאלי לנוכלים, פשע מאורגן , גורמי טרור, גנבי מידע, מפרסמים נצלניים וגם לממשלות שונות בעולם שרוצות לדעת הכול על כולם.. הילל מגיע לעשות לנו סדר ולשמור עלינו. בשפה פשוטה, בגובה העיניים, עם הרבה הומר ודוגמאות מהשטח הילל קוברובסקי יודע להסביר איך לפתח זהירות וחשדנות בשימוש היום יומי והעסקי שלנו ברשת האינטרנט, ואיך תשומת לב ומודעות העובדים בחברה יכולים להציל את מקום עבודתם מאסון סייבר.
איזה כלים חשוב להכיר ואיך משתמשים בהם?

הזמן הרצאה

מרצים נוספים

קיי לונג

דראג קווין פופולארית

דפני ליף

אקטיביסטית, האישה מאחורי המחאה החברתית הכי גדולה בהיסטוריה של מדינת ישראל

ירון ברובינסקי

שחקן ומנחה ישראלי

דרור שדות, רותי קליין וסתיו ארנון

אקטיביסטיות, הנשים מאחורי מחאת הנשים הישראלית הגדולה בהיסטוריה

הזמן הרצאה

איך אפשר לעזור?