יובל אלפנט

מומחה לאבהות בעולם החדש, הורות וזוגיות

עוד לא פגשתם מישהו שחי את החיים כמו יובל אלפנט, הוא טיפוס מיוחד, כזה שאוהב לסלול שבילים שאיש לא הלך בהם לפניו. זה בדיוק מה שהוביל אותו לעזוב קריירה של שנים וללכת ללמוד תחום שאף גבר לא עסק בו מעולם; דולה לאחר לידה.

Untitled-1_0002_כלים-ומיומנות 

Untitled-1_0001_שרון גונן_0023_יובל אלפנט

הרצאות

ההרצאה מרגשת שנוגעת במקומות העמוקים ביותר שאבות צעירים מסרבים להתעסק בהם. יובל מאיר אצל גברים שרק הפכו לאבות מקומות שהם לא הכירו בעצמם ונותן להם כלים מעשיים להורות מעצימה.
זוגיות או הורות? זה לא חייב להיות או או ואם תשאלו את יובל זה חייב להיות גם וגם. אי אפשר להיות הורה טוב בזוגיות לא טובה. בהרצאה מאירת עיניים יובל מסביר על הקשר בין זוגיות טובה להורות בריאה ומעניק כלים מעשיים להשגת השניים.
התשוקה של יובל כאבא צעיר וכבן זוג מאוהב הובילה אותו לחקור וללמוד את תחום ההורות, הזוגיות והאבהות בעולם החדש, כדי להפוך למומחה בתחומים שגברים נוטים להתחמק מהם ומפחדים לעסוק בהם. בשנים האחרונות יובל מלווה עשרות זוגות בצעדים הראשונים שלהם כהורים, משלב ההריון ועד לגידול הילד או הילדה. יובל הוא דמות יחודית, מרגשת, מלאת ידע ומעוררת השראה והוא פותח נושאים שאנחנו רגילים לדבר עליהם, מזוית אחרת לחלוטין. יובל מרצה על אבהות ועל הורות עמוק מהבטן, זו שליחות עבורו והוא רק רוצה להעיר הורים צעירים שעוד מחפשים את דרכם ולהתוות להם מסלול להורות בריאה.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

רעות רצון

מאמנת כושר, מדריכת פילאטיס ויוגה, ומרתוניסטית

ד"ר איתי חרל"פ

מומחה לחקר בידור, תרבות וטרנדים.

נתנאל זליקוביץ

יזם חרדי, מרצה ומנחה

עמית סגל

עיתונאי ישראלי פופולארי

הזמנת הרצאה

המומחיות שלנו היא בהתאמה של מרצים ותכנים ללקוחות 
בהתאם ליכולות והצרכים של שני הצדדים.
אנא מלא/י טופס זה ואנחנו נשלח לך הצעות רלוונטיות.

איך אפשר לעזור?