יובל שרף

שחקנית ודוגמנית ישראלית

אייקוןבריאות

יובל שרף היא שחקנית ודוגמנית ישראלית, בוגרת ניסן נתיב (2008) ואישתו של הזמר שלומי שבן (2011). בשנת 2020 הקימה יובל, יחד עם שני שותפים, את מיזם “גרופהאג” שמלווה הורים צעירים בעולמות ההורות הטריה.
יובל שרף
ב-2008 שיחקה תפקיד אורח בסדרת הטלוויזיה “אולי הפעם”, גילמה את ניצן בעונה הראשונה והשלישית של סדרת הטלוויזיה “סרוגים” שביימו לייזי שפירא וחוה דיבון, ואת נטע בסרט הקולנוע “איים אבודים” שכתב וביים רשף לוי. ב-2011 גילמה את נעה בסרטו של יוסף סידר “הערת שוליים”, והשתתפה בעונה השנייה של הסדרה הקומית “בובי ואני”. בשנת 2012 גילמה בתפקיד מרכזי את ענת בסדרה נויורק וגם השתתפה בתפקיד אורח ב”הדילרים”. בשנת 2013 גילמה את דמותה של אלה גורסקי בסרטו של אבי נשר, “פלאות” לצד אורי חזקיה, אדיר מילר ואחרים. מאותה שנה החלה להשתתף בתור פרזנטורית לקניוני עופר החדשים. בשנת 2014, שיחקה בסרט הדרמה “ירח בבית 12” בבימויה של דורית חכים, ועל תפקידה בסרט הייתה מועמדת בפרסי אופיר לשחקנית המשנה הטובה ביותר בטקס פרסי אופיר לשנת 2015. הסרט יצא לאקרנים בספטמבר 2016. ב-2018 כיכבה בהפקה הבריטית “מקמאפיה”, לצד ג’יימס נורטון. באותה שנה שיחקה בסרטו של עמוס גיתאי “רכבת קלה”. ב-2019 שיחקה בסדרה נחמה, שיצר רשף לוי, והיא מגלמת את מיכל נחמה. באותה שנה שיחקה גם בסרטו של גור בנטביץ’ “קצפת ודובדבנים”. בשנת 2020 החלה לשחק במחזה “הנשים של ג’ייק” בתיאטרון חיפה מאת ניל סיימון ובבימויו של אלון אופיר. ונבחרה להנחות את טקס פרסי אופיר לשנת 2019.

הרצאות

מפגש בלתי אמצעי עם קרן מור ויובל שרף על הסיפורים שמאחורי עשייתן בתאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע. שתי השחקניות משני דורות פיתחו לאורך השנים חברות אמיצה. הן תעלנה ״לבמה״ אצלכם בבית ללא מסיכות , לפתוח את צהר ליבן ולספר על פועלן ואתגריהן כנשות מקצוע וכנשים. הן תשתפנה סיפורים מתחילת דרכן בסטודיו למשחק של ניסן נתיב,ומשם על יזמות ,על השילוב בין הקריירה והחיים עצמם ,על יצירה ,על הקשיים ועל החלומות. הרצאה מרתקת על משחק, נשיות וחברות על הבמה ומאחורי הקלעים.
כך מתארת יובל את תהליך היזמות שהוביל להקמת גרופהאג: “לאחר שילדתי שני ילדים, מצאתי את עצמי נזקקת לעזרה קונקרטית. חיפשתי מידע בקבוצות פייסבוק במשך שעות, התייעצתי עם חברות, הכל בכדי למצוא תשובות לשאלות למחשבות לחרדות ולבלבול שלי. ״שאלתי את עצמי – למה זו צריכה להיות חוויה השרדותית במקום חוויה נעימה ופשוטה? למה אני מבזבזבת כלכך הרבה זמן אנרגיה וכסף בשביל למצוא תשובות. גוגל מבהיל אותי, בכל קבוצת פייסבוק יש אלפי תשובות ואג׳נדות. לכן הקמנו את grouphug, לתת לנו ההורים בית אחד שייתן לנו מקום שמאגד את המומחים ביחד. מקום שייתן לנו שקט נפשי, שנדע שיש מי שדואג לנו והכי חשוב יש מי שייתן לנו את כל התשובות והפתרונות שאנחנו צריכים״.

הזמן הרצאה

מרצים נוספים

קיי לונג

דראג קווין פופולארית

דפני ליף

אקטיביסטית, האישה מאחורי המחאה החברתית הכי גדולה בהיסטוריה של מדינת ישראל

ירון ברובינסקי

שחקן ומנחה ישראלי

דרור שדות, רותי קליין וסתיו ארנון

אקטיביסטיות, הנשים מאחורי מחאת הנשים הישראלית הגדולה בהיסטוריה

הזמן הרצאה

איך אפשר לעזור?