ירון אדל

יזם חינוכי ומומחה לטכנולוגיות בתחום ההוראה, סרן במיל' ומייסד עמותת "רסיסים", מרצה מקצועי.

הסיפור של ירון מתחיל במלחמת לבנון השניה. ירון, אז סרן בצה”ל ולוחם קרבי, מאבד חברים וחיילים ויוצא מהמלחמה הזו ומהאינתיפדה שלאחריה הלום קרב. השנים עוברות, ירון בינתיים הופך ליזם חינוכי בינלאומי, מקים סטרטאפ בתחום ההוראה, הופך ליועץ ומלווה בתהליכי ענק של משרדי החינוך בברזיל ובארגנטינה, אבל הפוסט טראומה לא משחררת. ירון מחליט להקים את ארגון “רסיסים” שהופך להיות הבית של לוחמים קרביים, הלומי קרב בכל רחבי הארץ, בית שמאפשר להם לחלוק את חוויות הקרב שלהם ומחבק אותם. בשנת 2019 ירון מוזמן לדבר בכנס טד בברזיל ומאז הוא מרצה בכל מקום שבו רוצים לשמוע, על הסטרטאפ שלו, על היזמות החינוכי, על פרדיגמות החינוך שלנו ועל הארגון שלו; רסיסים.

Untitled-1_0005_חברה Untitled-1_0007_השראה Untitled-1_0006_פוליטיקה Untitled-1_0003_טכנולוגיה

Untitled-1_0015_ירון אדל

הרצאות

סיפורו של ירון אדל, סרן בצה”ל, ששרד את מלחמת לבנון השניה ואת האינתיפדה, איבד חיילים וחברים וחזר הלום קרב. ירון הפך את המאבק בפוסט טראומה למשימת חייו והוא נושא את הבשורה בכל כלי התקשורת והבמות האפשריות. זהו הסיפור של “רסיסים”, הארגון שירון הקים ושמציל מאות לוחמים לשעבר מדי יום.
איך יכול להיות שעברו מאות שנים מאז שהומצא החינוך כמו שאנחנו מכירים אותו היום, העולם השתנה, המורים השתנו, התלמידים השתנו, הכל השתנה אבל החינוך נשאר אותו דבר? למה אנחנו מחלקים ילדים לפי גיל? למה בעולם פלאפונים, אינטרנט, טאבלטים והייטק אנחנו מלמדים ילדים בכיתות עם שולחנות, דפים ולוח? ירון אדל, מומחה עולמי לטכנולוגיות חינוכיות רוצה שתחשבו מחדש על החינוך. יש לו חזון אדיר לעולם חינוכי חדש, יעיל ומוצלח והוא גם מיישם אותו.
ירון אדל הוא יזם, איש חינוך, אקטיביסט ומומחה ישראלי לחדשנות בתחום חינוך. ירון מקדיש את חייו לשינוי פרדיגמות בעולם החינוך והוא מרצה בארץ ובעולם על הכלים הטכנולוגיים שמאפשרים לנו לעצב את מערכות החינוך של המחר. איך מלמדים ילדים בעולם החדש? איך מפתחים תלמידים לפי ההתקדמות שלהם ולא לפי הגיל? איך משתמשים בכלים של המאה ה-21 כדי לגדל ולחנך את הדור הכי טוב שהיה פה אי פעם? איך מתאימים את מערכת החינוך למציאות שנראית אחרת לגמרי מהמציאות שבתוכה התגבשה מערכת החינוך כפי שאנחנו מכירים אותה היום? ירון עבד בעשור האחרון במרכזי החדשנות הגדולים בישראל, הוא מנהל תכניות יזמות שונות מגיל צעיר והקים בשנים האחרונות סטרטאפ שמוביל רפורמות בחינוך בכל העולם. ירון הוא סרן במיל’, נלחם במלחמת לבנון השניה והאינתיפאדה וסובל מפוסט טראומה. לפני כמה שנים הוא החליט להקים את ארגון “רסיסים” שמסייע למי שהיו לוחמים בצבא והפך להיות אחד הארגונים המשמעותיים והבולטים בתחום.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

שרון גונן

מומחית טכנולוגיות שימושיות, לשעבר ב- Microsoft.

אורלי וגיא

זוג העיתונאים הכי מוכר כזוג.

רמי יולזרי

יזם חברתי

גיא אבני

מטפל פסיכולוגי ומומחה לחשיבה חיובית.

הזמנת הרצאה

לאן לשלוח לך את ההצעה?

איך אפשר לעזור?