ליאורה גולומב

מובילת חדשנות ומנהלת תחומי התקשורת הפנים-ארגונית ומיתוג מעסיק ב-eBay ישראל

ליאורה היא יזמת חברתית לצד שכירה במשרה מלאה. בשנת 2015 הקימה את תנועת פאקאפ נייטס, אשר מעודדת אנשים לדבר על כשלונות כדרך ליזמות ויצירה, באותה שנה גם הקימה את השדרוגיה, קהילה אקלוסיבית וסודית בתחומי הקריירה לבכירים. היא מנהלת קהילות חברתיות ועיסקיות מעל לעשר שנים ונחשבת מהיועצים הבולטים בתחום הקהילות בישראלי.
ליאורה גולומב
מתוך הניסיון שלה בשדרוגיה והמעבר האישי שלה להייטק, ליאורה ייעצה ואף עזרה ליותר מ-150 אנשים בשנים האחרונות למצוא את עבודת חלומותיהם. בעבר עבדה ב-Wix, Jolt וייעצה לסטארטאפים בתחומי חווית עובד, מיתוג עובד ומעסיק וקהילות חברתיות וקהילות מוצר.

הרצאות

כבר 5 שנים שליאורה מעבירה הרצאות בנושאי קריירה ומציאת האתגר המקצועי הבא, הסדנה הזו בנויה עבור אנשים שאינם מעולם ההייטק אך מעוניינים להיכנס אליו. בעצמה עשתה את המעבר מהעולם החברתי להייטק ולאורך השנים בנתה סט של כלים שיעזרו לכם למצוא את העבודה הבאה שלכם בהייטק, בסדנה תקבלו סקירה על מקצועות שיכולים להיות לכם רלוונטים, איך לקחת את הניסיון הנוכחי שלכם ולהראות את הרלוונטיות שלו לשוק עבודה אחר. היכן מסתתרות המשרות ואיך כדאי להגיש מועמדות לתפקידים שונים. הסדנה היא סדנה פרקטית מבואית והתחלה נהדרת לחיפוש העבודה הבא שלכם.

הזמן הרצאה

מרצים נוספים

קיי לונג

דראג קווין פופולארית

דפני ליף

אקטיביסטית, האישה מאחורי המחאה החברתית הכי גדולה בהיסטוריה של מדינת ישראל

ירון ברובינסקי

שחקן ומנחה ישראלי

דרור שדות, רותי קליין וסתיו ארנון

אקטיביסטיות, הנשים מאחורי מחאת הנשים הישראלית הגדולה בהיסטוריה

הזמן הרצאה

איך אפשר לעזור?