לינדה ששון

יועצת עסקית, קמפיינרית, כותבת ואקטיביסטית

אייקון אייקון אייקון

לינדה היא דמות חד פעמית בנוף הישראלי. היא הספיקה לעבוד במשרדי הממשלה הכי גדולים ובחברות ענק, להיות יועצת שר, דוברת השלטון המקומי, קמפיינרית ומועמדת לכנסת. היא מסייעת בהתנדבות לעשרות עסקים קטנים תוך כדי שהיא כותבת ספר ותסריט וגם מנחת טקסי חתונה חילונים. לינדה מרצה על תקשורת, על הצלחה עסקית ועל מודל היופי ויש לה סדנאות הכשרה לשוק התעסוקה שהיא מייחדת לנשים צעירות. הרצאה של לינדה היא גם שיעור על התוכן עצמו וגם מפגש אנושי מעורר השראה.
Untitled-1_0014_לינדה ששון
לינדה ייעצה בשנים האחרונות לקמפיינים של כמה מהפוליטיקאים המוכרים ביותר בישראל, היא עובדת עם גופים ציבוריים וממשלתיים, כיהנה כיועצת שר התיירות, דוברת השלטון המקומי, מנחת טקסים בארגון “הויה” ומרצה מקצועית. במקביל לקריירה שלה, לינדה היא פעילה פמיניסטית בולטת ובשנים האחרונות היא מעבירה הרצאות והכשרות יחודיות לנשים על התנהלות כלכלית, אסרטיביות מקצועית והתמודדות עם מודל היופי המערבי. לינדה היא מומחית בתחומי השלטון המקומי, הפרסום, השיווק ומיתוג עצמי.

הרצאות

לינדה מספרת על חוויית החיים שלה כאישה שמנה, על הביקורת, השיפוטיות והדעות הקדומות. היא מנפצת את מודל היופי ואת הסטיגמות ומלמדת את כולנו שיעור חשוב על עצמנו ועל היחס לאחר.
סדנה מעשית לתרגול עבודה מול תקשורת; למי פונים? איך פונים? איך מכניסים אייטם שלי לכלי תקשורת משמעותי?
להצליח בעולם החדש- סדנה מעשית לבניית מותג אישי מנצח ושיווק ברשת ואופליין.

הזמן הרצאה

מרצים נוספים

קיי לונג

דראג קווין פופולארית

דפני ליף

אקטיביסטית, האישה מאחורי המחאה החברתית הכי גדולה בהיסטוריה של מדינת ישראל

ירון ברובינסקי

שחקן ומנחה ישראלי

דרור שדות, רותי קליין וסתיו ארנון

אקטיביסטיות, הנשים מאחורי מחאת הנשים הישראלית הגדולה בהיסטוריה

הזמן הרצאה

איך אפשר לעזור?