לינדה ששון

יועצת עסקית, קמפיינרית, כותבת ואקטיביסטית

לינדה היא דמות חד פעמית בנוף הישראלי. היא הספיקה לעבוד במשרדי הממשלה הכי גדולים ובחברות ענק, להיות יועצת שר, דוברת השלטון המקומי, קמפיינרית ומועמדת לכנסת. היא מסייעת בהתנדבות לעשרות עסקים קטנים תוך כדי שהיא כותבת ספר ותסריט וגם מנחת טקסי חתונה חילונים. לינדה מרצה על תקשורת, על הצלחה עסקית ועל מודל היופי ויש לה סדנאות הכשרה לשוק התעסוקה שהיא מייחדת לנשים צעירות. הרצאה של לינדה היא גם שיעור על התוכן עצמו וגם מפגש אנושי מעורר השראה.

Untitled-1_0005_חברה Untitled-1_0007_השראה Untitled-1_0006_פוליטיקה Untitled-1_0002_כלים-ומיומנות Untitled-1_0010_תקשורת

Untitled-1_0014_לינדה ששון

הרצאות

לינדה מספרת על חוויית החיים שלה כאישה שמנה, על הביקורת, השיפוטיות והדעות הקדומות. היא מנפצת את מודל היופי ואת הסטיגמות ומלמדת את כולנו שיעור חשוב על עצמנו ועל היחס לאחר.
סדנה מעשית לתרגול עבודה מול תקשורת; למי פונים? איך פונים? איך מכניסים אייטם שלי לכלי תקשורת משמעותי?
להצליח בעולם החדש- סדנה מעשית לבניית מותג אישי מנצח ושיווק ברשת ואופליין.
לינדה ייעצה בשנים האחרונות לקמפיינים של כמה מהפוליטיקאים המוכרים ביותר בישראל, היא עובדת עם גופים ציבוריים וממשלתיים, כיהנה כיועצת שר התיירות, דוברת השלטון המקומי, מנחת טקסים בארגון “הויה” ומרצה מקצועית. במקביל לקריירה שלה, לינדה היא פעילה פמיניסטית בולטת ובשנים האחרונות היא מעבירה הרצאות והכשרות יחודיות לנשים על התנהלות כלכלית, אסרטיביות מקצועית והתמודדות עם מודל היופי המערבי. לינדה היא מומחית בתחומי השלטון המקומי, הפרסום, השיווק ומיתוג עצמי.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

לינדה ששון

יועצת עסקית, קמפיינרית, כותבת ואקטיביסטית

בנצי גורן

נווד, מדריך טיולים ומספר סיפורים מקצועי

אורלי וגיא

זוג העיתונאים הכי מוכר כזוג.

פרופסור דוד פסיג

עתידן, ראש המעבדה למציאות מדומה באוניברסיטת בר אילן

הזמנת הרצאה

לאן לשלוח לך את ההצעה?

איך אפשר לעזור?