מיכאל סנג

פסיכולוג ארגוני, איש צבא

אייקון אייקון

מה יש בגנרלים שהם מסעירים את הדמיון? נפוליאון, חניבעל, אייזנהאואר, ואצלנו – משה דיין ואריאל שרון. שילוב של כריזמה שופעת, אומץ לב ועורמה? יכולות תכנון אסטרטגיות יוצאות דופן? כיצד אלוף מצליח להניע רבבות אנשים הכפופים אליו בארגון הענק עליו הוא מפקד, בתנאים קשים של לחימה מחד, ושל שגרה עמוסה ושוחקת מאידך? כיצד הוא מצליח לרתום את הכפיפים שלו, מפקדים בכירים ודעתנים לכשעצמם?
מיכאל סנג
בהרצאה נבין כיצד ארגונים, ובמיוחד הצבא, מעצימים את הכריזמה של מנהיגיהם. נלמד מהם המנגנונים הייחודיים שמפעילים מנהיגים בכירים, המאפשרים להם להיתפס כדמויות על-אנושיות בעיני מונהגיהם. ניחשף לאנקדוטות מחיי היומיום של אלופים ושל כפיפיהם במפקדות הצה”ליות. ההרצאה מתאימה לקהל מנהלים בדרגים שונים, וכן כהרצאת העשרה המאפשרת הצצה לעולם המנהיגות הבכירה בצבא.

הרצאות

ד”ר מיכאל סנג שירת כפסיכולוג ארגוני בצה”ל כ-25 שנים, במהלכם ייעץ למפקדים בכירים, לרבות אלופים. בהרצאה הוא פותח דלת למנגנון הצבאי שמעצים את הכריזמה של מפקדי הצבא הבכירים, ושהופך אותם לדמויות על-אנושיות בעיני מונהגיהם. הרצאתו מלווה באנקדוטות מחיי היומיום של אלופים ושל כפיפיהם במפקדות הצה”ליות, המנותחות הן מהסתכלות פסיכולוגית והן מזוית אנתרופולוגית. ההרצאה מתאימה לקהל מנהלים בדרגים שונים, וכן כהרצאת העשרה המאפשרת הצצה לעולם המנהיגות הבכירה בצבא.

הזמן הרצאה

מרצים נוספים

קיי לונג

דראג קווין פופולארית

דפני ליף

אקטיביסטית, האישה מאחורי המחאה החברתית הכי גדולה בהיסטוריה של מדינת ישראל

ירון ברובינסקי

שחקן ומנחה ישראלי

דרור שדות, רותי קליין וסתיו ארנון

אקטיביסטיות, הנשים מאחורי מחאת הנשים הישראלית הגדולה בהיסטוריה

הזמן הרצאה

איך אפשר לעזור?