נעה אוחיון

יזמית הייטק מוכרת, מייסדת מיזם "דנה ונעה תעשו לי קריירה" , מומחית לקריירה וניהול קהילות.

מחפשים עבודה ביד 2? בהצלחה בלשכת התעסוקה. העולם מתקדם בקצב אדיר ויחד איתו גם שוק התעסוקה. הפלטפורמה המקצועית שהייתה בעבר נחלתם של הגיקים מהייטק הפכה היום לנורמה מקובלת בקרב מעסיקים מכל התחומים: עובדים איכותיים צריך לחפש בלינקדאין. אז נראה חשבון הלינקדאין שלכם? תנו לנעה לעזור לכם להשתדרג למקצוענים.

Untitled-1_0002_כלים-ומיומנות Untitled-1_0003_טכנולוגיה

_0003_נעה אוחיון

הרצאות

איך תופיעו ראשונים בתוצאות החיפוש בלינקדאין? איך ועם מי יוצרים קשרים? מה כותבים בפרופיל? איך מייצרים תוכן איכותי? איך מוצאים לקוחות באמצעות לינקדאין? במפגש עם נעה תוכלו לשמוע אסטרטגיות, דוגמאות, כלים וגם כמה שיטות שימושיות מאוד לניהול פרופיל לינקדאין מקצועי.
בימינו חלק חשוב מיצירת הנוכחות הדיגיטלית וניהול הקריירה שלנו מתבצע ברשתות חברתיות בדגש על LinkedIn. לפלטפורמה המקצועית יותר מ- 500 מיליון משתמשים, מתוכם 1.6 מיליון ישראלים שמפרסמים ומחפשים עבודה ועובדים בתחומים שונים. לינקדאין היא מאגר קורות החיים הגדול ביותר בעולם, שכולל אנשי מקצוע שונים מרחבי העולם. כן גם בישראל! אחד היתרונות הגדולים של לינקדאין, טמון ביכולת שלה לאתר בעלי תפקידים ספציפיים מחברות שונות. הבעיה היא, שרוב האנשים לא ממש יודעים איך להשתמש בלינקדאין ולקבל ממנה את הערך הרצוי. בשביל זה נעה פה. נעה היא מנהלת המשלחת הישראלית בפדרציית וושינגטון, הקימה את מיזם הקריירה הגדול ברשת ‘דנה ונעה תעשו לי קריירה’, ועבדה בעבר כראש תחום קהילות ומיתוג מעסיק ב Ebay ישראל וכמנהלת השיווק והקהילות בסטארט אפ Colu. היום היא מעבירה הרצאות וסדנאות לגופים וארגונים שונים, על מקצעונות לינקדאין ושוק העסוקה של העולם החדש.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

עדי אביטל קוז'קרו

מנהלת מיתוג מעסיק וחוויית עובד

ניר אבישי כהן

שובר שתיקה

גאולה אבן

גאולה היא מנחת טקסים ואירועים מהשורה הראשונה בישראל.

רועי שוורץ תיכון

כלכלן ישראלי מוביל ומייסד חברת התחבורה "נוע תנוע"

הזמנת הרצאה

לאן לשלוח לך את ההצעה?

איך אפשר לעזור?