רותם כרמי

מעבירה הרצאות

אחרי שבעלה נעשה משותק בכל הגוף, רותם למדה לחיות מחדש

Untitled-1_0005_חברה Untitled-1_0007_השראה

Untitled-1_0004_רותם כרמי

הרצאות

לא משנה מה החיים “נותנים” לנו תמיד קיימת בתוכנו ברירה. רותם כרמי מזמינה אתכם לצלול אל תוך סיפור חייה, סיפור על בחירה באושר, בהתמדה ובהצלחה, בצל ההתמודדות המשפחתית עם מחלת ניוון השרירים של בעלה. מתוך שבר גדול ובחירה להמשיך לחיות, רותם מגדלת את שלושת ילדיהם במציאות מלאת שמחה, אהבה ושיתוף.במהלך שנים אלו, היא הקימה עסק ובחרה ליצור במקום לדעוך. הרצאה מעוררת השראה לכל איש ואישה שאי פעם בחייהם נתקלו בבחירה קשה.
החיים מורכבים בכל גיל, גם ילדים קטנים נאלצים לא פעם להתמודד עם קשיים, דילמות ומורכבויות החיים. תפקיד ההורים הוא לסייע לילדיהם לנווט את מורכבויות החיים ולתת להם את הכלים למסע זה. רותם כרמי מציגה מודל מעשי אותו פיתחה במהלך עשור של התמודדות עם מחלת ניוון השרירים של בעלה, בו היא נעזרת כל יום. המודל פשוט, מעשי ומאפשר התבוננות על מה שרובינו עושים ביום יום ללא משים. הרצאה חובה להורים ומחנכים באשר הם.
הרצאה מקצועית לצוותים רפואיים ופרא רפואיים שמביאה את זווית הראיה של המטופל ומשפחתו, מסבירה את כאביהם, פחדיהם, ומאירה את נקודות תורפה בתקשורת בין הצוותים הרפואיים למטופלים. ההרצאה מביאה דוגמאות מן החיים, כלים ורעיונות פשוטים ליישום בכל מוסד רפואי.
הסיפור של רותם כרמי מתחיל לכאורה כמו הסיפור של רובנו. רותם נשואה באושר למפקד בסיס בחיל האוויר, זוהר כרמי, נולדים להם שלושה ילדים יפים ומוצלחים, הקריירה של בעלה בנסיקה ורותם חיה את החלום. החיים זרמו על מי מנוחות עד שביום בהיר אחד לפני עשר שנים חרב עליהם עולמם בבת אחת. זוהר אובחן כחולה בניוון שרירים קשה מסוג ALS, מחלה חשוכת מרפא, ללא תרופה.מצבו של זוהר התדרדר במהירות, עד כדי שיתוק מוחלט בכל חלקי הגוף. ברגע אחד מצאה את עצמה רותם מטופלת בבעל משותק ושלושה ילדים קטנים. ההתרסקות הגדולה הציבה בפני רותם את השאלה, אולי הקשה מכל: איך ממשיכים הלאה? איך יוצרים חיים עם משמעות ומגדלים שלושה ילדים במציאות של אי-וודאות? מתוך השבר הגדול רותם התחילה לאט לאט לבנות את החיים שלה מחדש ולהמציא את הדרך שתביא אותה להצליח להיות אמא, רעיה ואשת קריירה מצליחה בתוך המציאות החדשה שנכפתה עליה ולמרות כל המכשולים. בשלוש הרצאות כנות ומרגשות רותם משתפת בדרך המטלטלת ובתובנות שנאלצה ללמוד בעשור הכואב של חייה והיא מזמינה אתכם להיכנס לעולמה, לעומק הבחירה להמשיך לחיות ולכלים שרכשה לאורך הדרך.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

רונן עצמון

שופט צבאי בדימוס

אוריאל יקותיאל

פרפורמר בולט, שחקן, יוצר ודמות להטבית מוכרת.

גאיה פולת

חוקרת נשים

אסף ליברמן

עיתונאי ומגיש רדיו. מגיש את תכניות הרדיו "קלמן- ליברמן" ברשת ב' ואת תכנית התחקירים "זמן אמת" בכאן 11 בטלוויזיה.

הזמנת הרצאה

לאן לשלוח לך את ההצעה?

איך אפשר לעזור?