רינת גרשפלד

מייסדת ומנכ"לית YourPoint, מומחית מספר 1 בישראל להעברת מסר, סטוריטלינג, עמידה מול קהל ושפת גוף.

הרבה לפני שאנשים שומעים את המילים שאנחנו אומרים, הם שומעים את שפת הגוף שלנו. אז למה עם אנשים שונים אנחנו מיד מרגישים שאנחנו “משדרים על אותו הגל” אבל עם אחרים יש לנו קצרים בתקשורת? איך אפשר להגיע ללב של כל אחד ומיד? מה אומרות העיניים, הידיים והעמידה שלנו עלינו? איך גורמים לאנשים להאמין לנו יותר? איך מספרים לקהל רחב סיפור שעובד?

Untitled-1_0002_כלים-ומיומנות

_0002_רינת גרשפלד

הרצאות

בהרצאה מסבירה רינת כיצד פועל המוח שלנו ואיך לוודא שהמסר שאנחנו רוצים להעביר לא רק יקלט אצל השומעים, אלא שהם גם יזכרו אותו, ישנו את דרך הפעולה שלהם ואפילו יעבירו את המסר שלנו הלאה.
איך לבנות אסטרטגיית מסרים? הנוסחה לפרזנטציה מנצחת. טכניקת הפיצ’-מסטר היא נוסחה מוכחת של השפעה שפותחה על בסיס ניסיון ויעד של אלפי הרצאות וסדנאות מול קהלים שונים אסטרטגיות תקשורת לפי סוגי טיפוסים אמנות הסטוריטלינג הכשרת דוברי TED
רינת הייתה יו”ר ליגת הדיבייט הישראלית ומאז 2007 היא מרצה באקדמיה, לארגונים, לחברות הגדולות במשק ולעמותות שקרובות לליבה. רינת היא מומחית להעברת מסר, פרזנטציה ותקשורת בינאישית. היא מעבירה הרצאות וסדנאות שמובילות אנשים וארגונים להצלחה. היא מתמחה באסטרטגיות תקשורת לפי סוגי טיפוסים וניורומסג’ינג, כלומר אמנות השכנוע שמבוססת על מחקרים נירולוגים. רינת מרצה על שיווק אפקטיבי, עמידה מול קהל ונטוורקינג. יש לה תואר ראשון בהצטיינות יתרה בתקשורת ומדע המדינה מאוניברסיטת חיפה, תואר שני בתקשורת פוליטית מאוניברסיטת ת”א וחגורה שחורה בקראטה.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

אלון גל

הקואוצ'ר הכי מפורסם בישראל, מגיש תוכניות טלוויזיה, שדרן, מוזיקאי וסופר.

אליה גרינפלד

תסריטאי ויוצר ישראלי, מוכר בזכות עבודתו במחלקת הדיגיטל של תאגיד השידור.

קול קולטון

ג'נדר פולאיד, מרצה מומחה.ית למגדר ומיניות.

עמרי ברק

כתב הטכנולוגיה של חברת החדשות

הזמנת הרצאה

המומחיות שלנו היא בהתאמה של מרצים ותכנים ללקוחות 
בהתאם ליכולות והצרכים של שני הצדדים.
אנא מלא/י טופס זה ואנחנו נשלח לך הצעות רלוונטיות.

איך אפשר לעזור?