תמר גור קראוזה

מומחית לזוגיות ויחסים, רבה רפורמית ועורכת טקסים

אייקון אייקון אייקון

“אהבה היא כששמחים לתת אחד לשני הרבה מעבר למה ששמחים לקבל” (יהודית קציר) לתמר גור קראוזה יש שיטה שעוזרת לזוגות לשמור על אש התמיד של האהבה גם במערכות יחסים ארוכות או בתקופות קשות. תמר היא האישה שחיתנה הכי הרבה זוגות בישראל, אז אתם יכולים לסמוך עליה שהיא מבינה דבר או שניים בזוגיות.
תמר גור קראוזה
תמר גור קראוזה היא מומחית בזוגיות וכרבה רפורמית היא חיתנה למעלה מ- 400 זוגות בשנים האחרונות, יותר מכל אישה אחרת בישראל. בחייה ובתפקידיה השונים כמרצה, מלוות זוגות ומנהיגה רוחנית, תמר מתווה דרך פשוטה ונעימה שמכניסה רוח אחרת ומשמעות לחיים הזוגיים שלנו. היא עוזרת לנו לעשות “ריסטארט” לזוגיות ולמצוא את הרגעים הקטנים שמקרבים אותנו לזה לזה ומציתים מחדש את האהבה בנינו. בשתי הרצאות מרתקות שנבנו לאורך שנים של עבודה עם זוגות מכל הסוגים, תמר גור קראוזה מזמינה אותנו לעצור את הרכבת הדוהרת של החיים, לשאול, להתבונן במה שחשוב באמת ולהסכים לחשוב מחדש על שני דברים שהתרגלנו מזמן לעשות על אוטומט – זוגיות ונישואין. בואו להפיל כמה אסימונים בראש ולקבל כלים לחיים קצת יותר מלאים ומאושרים.

הרצאות

מתי בפעם האחרונה שאלתם את עצמכם איזה מן בני זוג אתם? האם אתם עושים את זה נכון? אחרי שעברה תהליכי זוגיות והכנה לנישואים עם מאות זוגות בכל רחבי הארץ, תמר יודעת להגיד בודאות שאף אחד לא נולד להיות בן או בת זוג. זו עבודה יומיומית שדורשת מיומנויות וכלים שאנחנו מקבלים רק לעיתים רחוקות במהלך החיים. תמר החליטה להקים מרכז לליווי זוגות יום יומי, שנותן מענה ייחודי ומרענן לזוגות בכל שלב בחיים. בהרצאה, תמר פותחת לנו חלון לשיטה הייחודית שהיא פיתחה בשביל לשפר את איכות החיים של מאות זוגות ישראלים.
מה ההשלכות החברתיות, המשפטיות והמדיניות של חתונות מחוץ לרבנות? האם כל אחד יכול להתחתן בכל דרך? בהרצאה מעמיקה ומקצועית תמר סוקרת את תחום הנישואים בישראל, את ההבדל בין חתונות ברבנות לחתונות מחוץ לרבנות ועונה על השאלה: למה כל כך הרבה צעירים בוחרים להתחתן מחוץ לרבנות והאם חתונות אלטרנטיביות עומדות לשנות את פני החברה הישראלית? כל מה שזוגות לפני נישואין חייבים לדעת על אחת המהפכות הכי גדולות שמתרחשות בישראל בשנים האחרונות – מהפכת החתונות-מחוץ -לרבנות.

הזמן הרצאה

מרצים נוספים

קיי לונג

דראג קווין פופולארית

דפני ליף

אקטיביסטית, האישה מאחורי המחאה החברתית הכי גדולה בהיסטוריה של מדינת ישראל

ירון ברובינסקי

שחקן ומנחה ישראלי

דרור שדות, רותי קליין וסתיו ארנון

אקטיביסטיות, הנשים מאחורי מחאת הנשים הישראלית הגדולה בהיסטוריה

הזמן הרצאה

איך אפשר לעזור?