תמר עמית יוסף

שחקנית

את תמר ראיתם בכל מני מקומות כבר. לאחרונה היא כיכבה בסדרת המופת של נטפליקס “המורדת”, שם גילמה את דמותה של יעל, אבל הרבה לפני זה היא השתתפה בטלאביז, דיבבה בסרטים “מוצאים את נמו” ו- “משפחת סופר על”, כיכבה בסדרת הדרמה של ערוץ 2 “סימני שאלה” ובסדרת הנוער “גאליס”. בקיצור, אתם כבר מכירים אותה. עכשיו היא רוצה ללמד אתכם מכל הנסיון שצברה, איך לאלתר, לפתח דמיון, חופש יצירתי, שיתוף פעולה והתמודדות עם מחסום יצירתי וביקורת עצמית.
Untitled-1_0001_שרון גונן_0000_תמר עמית יוסף

הרצאות

בסדנה מלמדים תמר והשותף שלה, עידן מי רון, לעמוד מול קהל בטבעיות ובחופשיות. נרתום את טכניקות האלתור, החושים והאינסטינקטים הטבעיים והיצירתיים שלנו כדי ליצור מפגש נעים, מבדר, ומרתק המורכב מבדיות וסיפורים שלכם. המפגשים מורכבים מלימוד טכניקות אלתור שונות ומהתנסות פעילה של המשתתפים בתרגילי אלתור מגוונים המפתחים דמיון, חופש יצירתי, שיתוף פעולה והתמודדות עם מחסום יצירתי וביקורת עצמית. מנחי הקבוצה עידן ותמר מביאים לסדנא ניסיון במה עשיר ועבודה עם קבוצות במסגרות שונות תוך התמחות בטכניקות אימפרוביזציה, הנחיית קבוצות, הקניית חוויה חיובית ומעצימה. הסדנה מתאימה לעד 70 משתתפים, אורכת כשעה עד שעה וחצי ויכולה להיות גם דו לשונית (ערבית או רוסית) לפי הצורך.
תמר התחילה את דרכה בעולם הדיבוב כבר בגיל חמש, כשהשתתפה בשנת 1999 בסדרת הילדים “טלטאביז”. בשנת 2000 דיבבה דמויות שונות בסרט “דינוזאור”. בשנת 2003 דיבבה בסרט האנימציה “מוצאים את נמו”. בשנת 2004 דיבבה את קארי בסרט האנימציה “משפחת סופר על”. בשנת 2005 דיבבה שוב את קארי בסרט “המתקפה של ג’ק ג’ק” שיצא עם הסרט “משפחת סופר על”. בשנת 2011 שיחקה בסדרת הדרמה של ערוץ 2, “סימני שאלה”, בשנת 2012 שיחקה עמית יוסף בסדרת הנוער “גאליס”. ביולי 2012 התגייסה לגלי צה”ל והחלה לשרת כקריינית בגל”צ ובגלגלצ. בשנת 2020 שיחקה את דמותה של יעל בסדרת הטלוויזיה “המורדת” של נטפליקס, בכיכובה של שירה האס, אודות צעירה חרדית שבורחת לברלין עקב השידוך שבחרו לה דודתה וסבתה, סדרה שהייתה מועמדת לפרס האמי היוקרתי.

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להזמנת הרצאה

מרצים נוספים

אסף ליברמן

עיתונאי ומגיש רדיו. מגיש את תכניות הרדיו "קלמן- ליברמן" ברשת ב' ואת תכנית התחקירים "זמן אמת" בכאן 11 בטלוויזיה.

אלמוג גולד

נטורופטית ומטפלת בתזונה, מרצה במכללת רידמן.

ניר אבישי כהן

שובר שתיקה

אורלי וגיא

זוג העיתונאים הכי מוכר כזוג.

הזמנת הרצאה

לאן לשלוח לך את ההצעה?

איך אפשר לעזור?